Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 19 травня 2019 року

Жиди в Україні сьогодні. Реальність без міфів.

Переглядів: 156005
Додано: 02.12.2003 Додав: kozak  
Hi 0 Рекомендую 2 Коментарі: 742
 • 01:05 06.02.2004
  0 0
  Відповідь Богдану!Так у жидівській Біблії(старий завіт чи талмуд)пише "око за око,зуб за зуб".Жиди так і живуть.А для нас написали"непротився злому","підстав праву щоку" і таке подібне.От і читай далі...
   
 • 02:29 06.02.2004
  0 0
  Що я там роблю гарне питання
  Так вони в нас 400 років жили , кров нашу пили тепер і я в них трошки поп'ю
  А вони кого люблять адже у них інші народи це гоi бидло ...
  дітей учать чим вони лудче інших народів шукають каго обдурити і кого обкрасти, а обдурити не єврея те це у них (мiцва) тобто заповідь
  Я сам особисто до євреям спокійно відношуся э погані люди і добрi але релігія іудейська ця релігія расизму і шовінізму поверти мені пане Богдане
   
 • 03:03 07.02.2004
  0 0
  Правильно!!! Нарешті!!!

  Я ж розповім вам історію нашу, таку, якої боїться вся жидомасонська верхівка!!!

  В часи, коли наш руський нарід створив свою першу державу - Русь - по цілому світі панували жиди. Борячиьс за свій життєвий простір, молода руська держава була змушена почати війну з хозарами - народом, що пожидився і прийняв іудаїзм. Не вірили кляті жиди, що наш ставний нарід зможе їх здолати - а здолали!!! І знищили в пень йхнє жидівсько-хозарське кодло!!!!

  Злобою та ненавистю сповнилося жидівське серце, кров"ю налилися його жидівські очі. Відтоді жиди поставили собі за мету знищити наш народ!!!

  Тяжко довелося русичам... Адже ворог був могутній та з усіх сторін. Зрозумівши, що здолати нас можна, лише розділивши, жиди напали з усіх сторін. Спочатку їм вдалося захопити лише найслабшу ланку - Галичину. Це не дивно, адже Галичина завжди була їхнім оплотом. Свідчення - сама назва Галичина є жидівською і пов"язана з Галилеєю та з Галіцією в Іспанії.

  Втім, справжні русичі не побоялися ворога та пішли - на схід, в ліси та болота, аби там підготувати надійну базу для боротьби з ворогом. Так постала Москва - третій Рим, що стоятиме вічно!!!! Століттями йшла боротьба, Русь розросталася і серце розривалося в неї за своїх нещасних дітей, що гинули в жидівсько-польскій неволі. Адже жиди та поляки завжди були разом, згадаймо хоча б "Гайдамаки". В самісінькомі серці ворога - в древньому руському місті Лева, що жиди перейменували на Лємберґ, вірні поборники сіоністів - єзуїти - виплекали надію стражденного народу - Богдана Хмельницького. Не побоявшись ворога, він став на захист Русі та святого православ"я!!!! І він - зумів. Зумів здійснити віковічну мрію народу Малоросії - об"єднатися в єдиному союзі зі своїм старшим братом-московитом.

  На жаль, не все так склалося, як мріялося. Усіх зусиль докладали кляті жиди, щоб роз¹єднати братів. Найбільше лиха накоїв Мазепа - про чиє походження найкраще свідчить те, що через багато століть, інші жидомасони - що називалися УНР - створивши свій уряд, щоб той протистояв народному урядові УРСР в Харкові, проиначили на його голову Ісаака Мазепу... Ось таким чином кляті жиди боролися з Руссю.

  Зазнавши знову поразки, жиди вирішують перегрупуватися. В Галичині - оплоті руського єврейства - вигукують в стірих книгах слово Україна. І так, наприкінці ХІХ ст. з"явилася на світ нова нація - украхнці, метою якої було розділити руський народ. Згадаймо лише побічно Франка (прізвище - як в іспанського диктатора) чи Бандеру (звідки ж оця дивна схожість з Бендером си Бендерами!!!).

  І знову кляті жиди зазнають поразки!!!

  Втім, не надовго - адже з Європи йде, Гітлер з 400тисячною жидівською ордою, аби зруйнувати Русь. Тяжко довелося нам тоді, адже ж знайшлися ще й зрадники, що пішли служити ворогові - його брехня страшна своєю силою!!!

  І тепер, після стількох випробувань, жидім таки вдалося створити дердаву Україна. Втративши свою другу половину, руський нарід змушений протистояти викликам на багатьох фронтах. Столітня підлість та прагнення в"їхати на чужому горбі в пекло, є силою жидів. Так, Березовський використовую чеченців, щоб не дати Росії спокою...

  А в Києві, матері городів руських, ситуація ще страшніша... Світовий сіонізм на чолі з США прагне поставити на чолі держави свого ставленика - Ющенка. Досить вже сказати, що цю людину підтримують такі жиди, як Червоненко та Гурвіц, щоб зрозуміти - добра від нього не чекай!!! Тяжка зараз година для Русі. Справжній український уряд Кучми-Януковича повинен боротися на всіх фронтах. Втім, вірю, що наш малоруський народ знову покаже своб силу!!!

  Слава Кучмі!!! Слава Януковичу!!!!
  Смерть нашистам-масонам!!!!!!!

  Росія-Україна-Білорусь - три сестри, навіки разом!!! В єдності наша сила!!!! Захистимо святе православ"я, не даймо в обіду наш народ!!!!

  Подалі від жидівських держав - СШІ та ЄС!!!! Геть демократію - жидіську вигадку!!!!!!!! Так - диктатурі слов"янського пролетаріяту!!!

  Уряяяяяяяяяяяя!!!!!
   
 • 04:05 07.02.2004
  0 0
  Здається, "Історик" анаші накурився або у нього починається алкогольний делірій?
  Це ж треба так курнути...
   
 • 09:06 07.02.2004
  0 0
  Жоден(!) єврей не вважає, що українці ставляться до його одноплемінників дуже добре чи, принаймні, добре.
  Дуже цікава стаття, що містить результати досліджень по темі дискусії.
  http://pravda.com.ua/archive/2004/february/6/2.shtml
  насправді євреї є однією з найбільш толерованих національних меншин в Україні. А з іншого боку, що самі євреї, вочевидь, не зовсім адекватно сприймають ставлення до себе з боку оточуючих. Бо якщо і є якийсь прояв негативізму (а у суспільстві він є, як можна було побачити, навіть на адресу самих українців), то він не більший, аніж до інших національностей
   
 • 14:26 07.02.2004
  0 0
  переконаний що так званий "історик" звичайний провокатор
  тим більше судячи з накручено перекрученого "історичного" тексту ще
  й жидівський

  не піддаємось черговій жидомасонській провокації
  його повідомлення ігнорувати!!!
   
 • 15:21 07.02.2004
  0 0
  Ото, зробили з менеё провокатора! А чим та дурниця, що написав я гірша від того, що написав Володимир чи Віталій? Хтось кров їхню пив?!!!

  Люде, прокиньтеся, та ж не жиди винні зараз в тому, що Україна - бідна... Єдині вороги українців - самі ж українці!!! Подивіться зараз на українську владу - Кучма - це ж не жид, а українець та ще й з козацьким прізвищем.

  Серед жидів, як і серед українців, москалів, поляків, татар є добрі люди, а є погані. Ненавидіти цілу націю за помилки окремих її синів - це тупість.

  Я особисто знаю бігітьох євреїв, що українську історію та культуру знають краще, ніж багато україців. Знаю євреїв, що є справжніми патріотами України і для яких Україна - їхня рідна земля.

  В тій статті з Української Правди, що її подав Сенека, є одна думка. За неповний десяток років ставлення українців до усіх, УСІХ національних меншин погіршилося. Найгірша ситуація - з кримськими татарами.

  Мої предки були простими галицькими селянами, і навряд чи в мене буде багато неукраїнської крові. Втім, для мене Україна та українці - це також ті нацменшини, що її населяють і які тисячоліттями (Віталій, дурень ти - жиди в україні живуть понад 2000 років) - вірмени, євреї, греки... Для татар Крим - то їхня рідна земля. Після того, що вони зазнали від Сталіна вони мають право на те, щоб до них ставилися з розумінням. Натомість - їх починають ненавидіти.

  Чому зростає ксенофобія серед українців - зрозуміло. Люди стали жебраками, не цікавляться своїми дітьми, а школа - вже не та, що була колись.

  Замість того, щоб шукати винних у нинішньому стані України серед євреїв, москалів чи татар, давайте краще подивимося на нас самих... Треба сідати за книжки та за комп, вчитися, вчитися, вчитися, а потім - робити кар"єру та заробляти гроші. І тоді - буде влада, бо влада=гроші.
   
 • 15:23 07.02.2004
  0 0
  Оце натрапив на цікаву статтю:

  http://www.razom.org.ua/viewnews/news/11880

  Віктор Ющенко вважає, що "Сільські вісті" мають вибачитися
  05-02-04 12:33 // обговорити на форумі / версія для друку

  Газеті “Сільські вісті” треба “знайти в собі мужність вибачитися перед тими людьми, національні почуття яких були задіті її публікаціями”.

  Про це Віктор Ющенко заявив в інтерв’ю видавничому дому “Столичные новости”. В четвер уривки з розмови оприлюднено в “Деловой неделе”, а повний варіант вийде наступного вівторка в газеті “Столичные новости”.

  “Дискусій тут не має бути”, - сказав Ющенко і нагадав, що в 1944 році його батько був в’язнем Освенциму “разом з євреями в той момент, коли по 25 тисяч чоловік знищували за один день”. І в той же час в рідній Хоружівці на Сумщині мама та бабуся Ющенка “переховували за занавіскою на печі трьох єврейських дівчаток”.

  “Якщо ми є людьми з цінностями третього тисячоліття, то межа добра і зла ніколи не пролягатиме по кордону національності”, - заявив Ющенко.

  Лідер “Нашої України” переконаний, що “необхідно бути супервиваженими, суперобережними у всьому, що стосується міжнаціональних взаємин. Тут обережними треба бути всім – і владі, і ЗМІ, і суспільству. Саме для таких випадків і придумав народ приказку: “Сім раз відмір, один раз відріж”.

  Ющенко вірить, що “мудрість переможе – сторонам належить знайти шлях до вирішення цього питання, аби не бути заручником кимось підлаштованої ситуації”.

  Ющенко вважає, що суд, проігнорувавши всі інші законні важелі для врегулювання проблем, пов’язаних із публікаціями у “Сільських вістях”, виконав політичне замовлення влади на знищення наймасовішого видання. “Якби “Сільські вісті”, - резюмував він, - не були опозиційною газетою, її б не присудили до вищої міри покарання – фактичного знищення”.

  Ющенко також нагадав, що раніше вийшов зі складу наглядової ради Міжрегіональної академії управління у зв’язку з незгодою з позицією журналу “Персонал”.
   
 • 16:01 07.02.2004
  0 0
  до Історика

  сам дурак
  Вони залишили Палестину в 66 році нашої ери, а до Київської Русі добралися тільки в 1200 роках
  Ну так помилився не 400 років, а 800 но нi 2000 рокiв
  Я теж думаю що евреи не проблема для України але і не благо
   
 • 18:24 07.02.2004
  0 0
  Шановний "історику" - не переконаний на сто відсотків чи ви справді провокатор... але все ж ваша ехінея - я про перше повідомлення
  --більше схожа на жидівську мазню--

  Дуже вже підступно ви пов'язали антисемітизм з "славянскай ідєєй" - котра ненависна кожному націоналісту, а більшість відвідувачів форуму саме такі.
  З вашими міркуваннями це мало би дуже збити з пантелику. Для ще більшого заплутання ви приписали сюди Ющенка - назвавши його масоном-нашистом.... АБСУРД....

  Тобто створили повну біліберду в якій не зрозуміло хто є що і що є хто?
  Ну чим не жидівська тактика.

  Якщо хочете поспілкуватися то давайте по конкретиці.

  -- ви захищаєте жидів ("бо у всьому винні самі українці")
     давайте не будем звязувати антисемітизм з українцями. Українці не перші до кого прийшли такі виводи. А як же антисемітизм у Німеччині, Італії, Великобританії, Франції і тд.   
     виходить у всьому винні німці, італійці і тд.

     тоді просте питання чому всі вони звинувачують саме жидів, адже це не найчисельніша меншина котра перебуває у їх країнах...

  -- при будь якому звинуваченні жидівства зразу розгортається кампанія виловлення і викриття антисемітів. НАГОЛОШУЮ - не спростування наведених фактів, а погоня за антисемітами.
      наводжу приклад (знову щоб не повязувати з Україною) англія - кілька тижнів до війни з Іраком. Ведеться дискусія воювати чи ні. Один з депутатів у палаті ЛОРДІВ заявляє що у Тоні Блеєра всі радники Євреї (ЖИДИ) (подає прізвища з фактами) і саме з їхнього потурання він так рветься до війни. Нещасного депутата відразу охрестили антисемітом і фашистом майже всі газети. ПРОТЕ жодного разу наведений ним факт НІХТО НЕ СПРОСТУВАВ. Його просто замовчали і забули.
  Отак і з статею у Сільських Вістях. Можливо автор і допустився неточностей, можливо і не все правда АЛЕ ВІЗЬМІТЬ І СПРОСТУЙТЕ якщо це так!!!

  PS хоча Ви себе гордо назвали Істориком - Ваша заява про проживання жидів в Україні більше ніж 2000 років більше ніж абсурд.
  Пропоную вам перейменуватись з "Історик" на "Жидолюб"
   
 • 17:37 08.02.2004
  0 0
  Сергію,

  Якби ти уважніше читав, то дізнався би, що ото моє довге повідомлення зі слов"янським душком - це був жарт. Зрештою, що це жарт, можна зрозуміти зі стилю...

  Що стосується факту проживання жидів в Україні - відповім. Для мене точкою відліку перебування жидів в Україні є той факт, що хозарський каганат (який панував над україною ще в VII ст. мав іудаїзм за релігію - не єдину, проте іудаїзму дотримувалась значна частина його еліти.

  Оскільки вони могли прийняти цю релігію лише внаслідок безпосереднього контакту з її носіями - контакту не одноразового, а довготривалого, - я доходжу до висновку, що жиди - були в той час в Україні. Так, це можна заперечити і сказати, що аргумент не достатньо сильний. Проте, що знаємо ми, українці, про наше власне минуле перед приходом Рюриковичів? Чи знаємо багато князів чи племінних вождів? Відповім - не знаємо майже нічого.

  Спростовувати статтю в Сільських Вістях я не збираюся. Хто хоче - най прочитає. Сам зрозуміє. Також почитайте на www.pravda.com.ua коментарі з цього приводу. Насправді газету закривають не за антисемітизм, а за опозиційність. Оцей міжнародний фашистський комітет - ніякий не міжнародний, а сидить в Києві. Мова не йде про жидів - просто АП та Медведчук скористалися нагодою, щоб закрити найтиражнішу газету опозиції.

  Про антисемітизм в Європі в мене 2 зауваження
  а) чому ми не хочемо брати в Європи хороше - демократію, права людини? А натомість кажемо - ось, в Європі є антисеміти, то давайте й ми будемо
  б) У Франції - де я живу, одні і ті ж самі політики проповідують антисемітизм та ненависть до арабів та негрів - які є найчисельнішими меншинами.

  Насамкінець - я себе вважаю націоналістом. Проте для мене націоналізм - уе любов до мого народу, а не ненависть до інщих. Відчутна різниця?

  Ще раз повторюю - якщо українці хочуть мати вліду в цьому світі, то треба вчитися. І працювати. А не влаштовувати пошуків винних. Бо - не євреї винні в бідах українців. Не єврей впустив ворогів в Батурин. Не єврей спричинився до зруйнування Січі. Не євреї в нас забрали нагоду мати власну державу після першої світової. Не єврей, насамкінець, продав Галичину полякам в обмін на військову допомогу.

  Можете вішати на мене які завгодно ярлики. Проте я вірив, вірю і віритиму в мою правду. А моя правда - це що українці повинні жити в мирі з нацменшинами.
   
 • 18:03 08.02.2004
  0 0
  Українці повинні жити в мирі із собою,насамперед.І головним пріорітетом не повинні бути нацменшини,а корінна нація.Якщо ми більше уваги приділяємо нацменшинам ніж собі,то ті нацменшини просто будуть з того користатись,сміючись з нас.А ми будемо завжди в програші.Українці в себе в державі через політику влади і через демагогію нацменшин самі вже перетворились в нацменшину.Подивіться чого учать тих нацменшин у них на Батьківщині!!!То ми знову хочемо бути "більшими католиками ніж Папа Римський"? Самі жиди проповідують свою зверхність над іншим у себе на Батьківщини,обливаючи брудом все,що тільки можна.Вони нас ненавидять,а ми маємо їх любити?
  Я незнаю в що ви вірите але виглядає,що Ваша правда,пане "історик" - це жидівська правда.І націоналіст ви - жидівський.Не здивуюсь,якщо у вас в спальні шестикутна зірка сіяє і пейси аж по коліна.Тільки жидівський ідеолог може так облити брудом українців і Україну і захищати,в той самий час жидів.Чому не згадуєте хто відбирав державність у України після 1 світової війни.Так в большевицткій верхівці були майже самі жиди.А хто тепер всяко противиться тому щоб,недай Боже, Україна не стала національною державою,такою як держави Європи,із самостійним поглядом на все і на жидів в тому числі?А чому жиди противляться тому щоб голод на Україні у 32-33 роках світові держави визнали за геноцид?А хто постійно накидає українцям комплекс вини,звинувачуючи нас самих у всьому ,що з нами сталося?Хто є найбільшим ідеологічним ворогом жидівства згідно з жидівськими ідеологами?Питання можна продовжувати.Так,багато чого ми ще маємо зробити на Україні,"на нашій не своїй землі" і зробимо.На все потрібен час.А що до жидів,то письменник на могилі Петлюри написав:"Коли буревій завирує і знову прокинеться Схід,пам"ятай моя націє,чуєш,що в лице наплював тобі жид".
   
 • 02:21 09.02.2004
  0 0
  По черзі

  а) знаю багатьох жидів, котрі щиро люблять Україну. І для яких - це рідна земля. І вони хочуть, щоб вона процвітала.

  б) згоден, що корінна нація повинна бути головною. Це втім, не означає, що потрібно нищити меншини.

  в) я не жид. В спальні в мене - грекокатолицький календар на 2004 рік. Пейсів в мене немає теж

  г) я не обливаю брудом Україну та українців і не захищаю жидів. Кажу лише, що причини своїх поразок треба шукати в самих собі. Мудрий вчиться на чужих помилках, розумний - на своїх, а дурень взагалі не вчиться.

  д) НЕ ЖИДИ ПРОТИВЛЯТЬСЯ ТОМУ, ЩОБИ ГОЛОДОМОР ВИЗНАЛИ. НАВПАКИ - УКРАЇНСЬКА Ж ВЛАДА. Американці визнали голодомор - чому його не визнала Росія? Десь було звернення глави УГКЦ Любомира Гузара до Януковича, де він засуджує небажання уряду організувати щось, аби згадати те, що відбулося 70 років тому назад.

  Визнанню Голодомору противиться Росія та комуністи!!!

  е) В більшовицькій верхівці жидів не було. Так само, як не було католиків чи православних. Жид - це перш за все віра. Ті особи єврейського походження, що були серед більшовиків жидами не були, бо руйнували синагоги та нищили тих євреїв, що трималися віри. Так само, як нищили православних чи католиків, що не бажали молитися на комуністичного ідола.

  є) шановний пане Сенеко. Про змагання визвольні змагання українців не треба довго балакати. За ЗУНР воював жидівський курінь і відомо, що коли поляки перемогли, то громили жидів у Львові мо" більше, ніж українців, бо жиди підтримали тоді українців.

  Про Петлюру - я маю власну думку про цю людину. Проте не висловлю її тут, бо не маю морального права. Скажу лише,що це є суперечлива постать в українській історії, а вас пане Сенеко, я дуже попрошу не цитувати тут того, хто ЗРАДИВ ГАЛИЧАН І ПРОДАВ ЇХ ПОЛЯКАМ, ВЛАСНОЮ РУКОЮ ПІДПИСАВШИ ДОГОВІР, ЯКИЙ БУВ СМЕРНИМ ВИРОКОМ ДЛЯ ЗМАГАНЬ ЗАХІДНЯКІВ. Історію треба вчити не лише з шкільних підручників, а читати деколи спеціалізовані книги. Тоді одразу міняються певні ідеї.

  Коли ж хто хоче тут дуже дискутувати і згадувати видатних постатей нашої історії, то я згадаю митрополита Шептицького, котрий володів їдішем та переховував в катедрі св. Юра десятки жидівських дітей від фашистів.

  Чому ми забуваємо його слова, котрі повторювали біблійне "не убий" та "люби ближнього свого"?

  Чому зараз в Україні ліплять нових ідолів з Петлюри, Винниченка та Грушевського - Ок, визнаю, це видатні особистості, проте вони наробили багато помилок - а забувають Бандеру та Шептицького? Бо вони не підходять на посаду ікони вкраїнського патріотизму, що її будує нам свита пана Кучми?


  Я повторюю те, що вже неодноразово казав. Українцям треба перестати нарікати і плакатися над своєю трагічною історією, а взятися за науку та працювати, працювати та працювати.
   
 • 04:37 09.02.2004
  0 0
  А ви всетаки жид,пане Історик!Ще небачив жодного націоналіста,який би із піною на губах захищав жидів.
  До того ж ви внесли нове визначення приналежності людини до якоїсь нації.Ви кажете,що жид це насамперед віра!Але це абсурд.Жидів повно по всьому світі і не всі вони сповідують юдаїзм.Серед них є і атеїсти і християни і будисти але всі вони - жиди і признаються до того.Вас вони б уже назвали антисемітом за таке визначення.
  Ніхто не говорить,що треба нищити меншини.Але ми вже самі перетворюємся в меншину і нечути щоб це дуже турбувало жидів.Чути лише голоси про те,що десь там якогось жида образили і весь віт стає на ноги.Наші перевертні теж готові лизати з---цю ,переконуючи всіх,як вони люблять нацменшини(читай - жидів та москалів)).
  Якщо Ви кажете ,що у більшовицькій верхівці і в низах небуло жидів,то ви такий самий історик,як я папа римський.То ж треба так любити жидів щоб заперечувати їхню причетність до НКВД та до більшовиків.Це у якій книжці ви про це прочитали.Напевно,якась кошерна книжка вийшла недавно.
  А на рахунок ЗУНР,Петлюри та іншого,то бачу що ви вузько обмежена особа,коли свої регіональні інтереси ставите вище державних.І плітки,що Петлюра там щось продав чи віддав чи ще щось є для Вас важливіші ніж питання України в цілому.Про які змагання західняків ви говорите,коли Петрушевич неспромігся втримати владу у підконтрольному йому Львові?А незпромігся тому,що так само,як і Ви турбувався про нацменшин більше ніж про своїх.Для нього було важко віддати наказ перевірити всі польські костели,організації,заарештувати польських релігійних та громадських діячів,діяти так ,як має діяти справжній провідник.А в той час поляки робили свою справу.І їх не турбувало нічого тільки їхня ціль.
  Ваші думки геть чисто помішались.То Ви згадуєте Шептицького ,"неубий","люби ближнього"( а у жидів і до тепер око за око і зуб за зуб),то говорите ,що українці забувають про Бандеру.Так Бандера до християнства настільки ж близький наскільки Ви до історії.Він же якраз і керував тими людьми,що борючись за свою державу знищували ворогів,мстили за своїх товаришів та обкрадений народ,а не підставляли щоки ворогам.
  Ви прирівнюєте Петлюру до Грушевського і Винниченка.Але це були кардинально різні люди.Петлюра - провідник,військовий.Соціалісти Винниченко та Грушевський.І якраз з Петлюри ідола і не ліплять,а навпаки обливають всіляким брудом.А Винниченко і Грушевський мають бути дуже близькі вам за поглядами,бо вони теж мали "пунктика"стосовно нацменшин і про них та про свій соціалізм дбали більше ніж про укр військо,державу і українців.То є добре,що Ви у Франції.Чим більше людей із вашими поглядами виїде з України тим буде краще.Бо таких жидівських адвокатів,як Ви у нас навалом.А оте працювати,працювати і працювати ще Ленін говорив,то Ви його цитуєте.А також подібне"работать лучше надо"це вже теперішнє,совєтське.
  До речі,я цитував не Петлюру,а рядки,які написані у нього на могилі:"Коли буревій завирує і знову прокинеться Схід ,пам"ятай моя націє,чуєш,що в лице наплював тобі жид!"
   
 • 05:10 09.02.2004
  0 0
  А на додаток до моєї відповіді(див.вище) - про те ,як Т,Шевченко відносився до жидів: Швачка
  Ой не п'ється горілочка,
  Не п'ються й меди.
  Не будете шинкувати,
  Прокляті жиди. ...
  ...............
  Хвалить господа, веселий,
  І каже сідлати
  Коня свого вороного:
  Має погуляти
  У Бихові, славнім місті,
  З Левченком б укупі,
  Потоптати жидівського
  Й шляхетського трупу

  КАВКАЗ
  ..Ми не гішпани; крий нас, боже,
  Щоб крадене перекупать,
  Як ті жиди. Ми по закону!..

  ЛІЛЕЯ
  ..Жиди навіть нечистії
  На мене плювали.
  Отаке-то, мій братику,
  Було мені в світі.

  ГАЙДАМАКИ ГАЛАЙДА
  ...Отак уранці жид поганий
  Над козаком коверзував.
  Ярема гнувся, бо не знав,
  Не знав, сіромаха, що виросли крила,
  Що неба достане, коли полетить,
  Не знав, нагинався…
  А як жидів любили поляки і як жид послав поляків грабувати українців описує Шевченко у "Гайдамаки Конфедерати ".Це великий вірш і його краще прочитати з Кобзаря.
  А тут передмова до статті:Американська газета "Вашингтон пост" надрукувала статтю, у якій пропонувалося демонтувати пам'ятник Тарасові Шевченкові у Вашингтоні через те, що він був "не тільки ідолом совєцьких комуністів, а й на додачу антисемітом і анти-поляком".


   

Жиди в Україні сьогодні. Реальність без міфів.

Наші Друзі: Новини Львова