Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 17 вересня 2019 року

Література :: Біографії

Олександр Богатирчук

Переглядів: 3972
Додано: Додав: 小説  1652
Hi 0 Рекомендую 1 Відгуки 0
Тексти Автора

Народився Сашко 15 жовтня 1983 року в м. Києві на Борщагівці, в інтелігентній українській родині службовців.

Батьки, Анатолій Степанович та Анелія Климівна, з дитинства виховували сина на принципах порядності та відповідальності. Сашко тягнувся до знань, багато читав, мав неабиякий хист до науки, у 1998 році його науково-дослідницька робота "Директорія. Відродження УНР" в Малій Академії Наук відзначена Грамотою відділу освіти.

В 2000 році закінчив загальноосвітню школу № 297 м. Києва і в тому ж році став студентом факультету економіки і менеджменту Українського Державного Університету Харчових Технологій.

В 1999р. вступає до лав Молодіжного Конґресу Українських Націоналістів, згодом стає інформаційним референтом Молодіжного Конгресу, а в лютому 2000 року – головою Київської міської організації Молодіжного Конґресу. У 16 річному віці виконує обов`язки інформреферента Секретаріату Конгресу Українських Націоналістів, бере активну участь в розбудові організаційних структур.

Влітку 2000 року стає членом Юнацтва ОУН, а потім – дійсним членом Організації Українських Націоналістів.

В 2000 році закінчив загальноосвітню школу № 297 м. Києва і в тому ж році став студентом факультету економіки і менеджменту Українського Державного Університету Харчових Технологій.

На Установчому Зборі Молодіжного Націоналістичного Конґресу 10 лютого 2001 року обраний членом Центрального Проводу МНК. Редактор інформаційного бюлетеня Молодіжного Конґресу "Терен", один із творців націоналістичного Інтернет-порталу, затверджений Центральним Проводом на посаду інформреферента МНК.

Як працівник Відділу інформації та аналітики Центру Національного Відродження ім. Степана Бандери займався аналітичними дослідженнями та політичним прогнозуванням, зокрема в час виборчої кампанії.

Активний учасник молодіжного громадського руху, ініціатор та учасник багатьох масових заходів політичного, суспільного та соціального спрямування. Автор понад 100 публiцистичних статей, які не втратили актуальностi і сьогодні, що свідчить про неабиякий аналітичний розум Сашка та його прозорливість і незаконсервованість мислення. В середовищі МНК його називали "Професором". В лавах ОУН він мав псевдо "Чорний".

Виступив організатором протестних акцій МНК щодо некоректного формулювання питань першого Всеукраїнського перепису 5-14 грудня 2001р. в мовній та етнічній сферах. Був автором ідеї блоку «Проти всіх», який наробив галасу на Парламентських виборах-2002 року і став предметом подачі скарги до Європейського Суду у Страсбурзі.

6 травня 2002 р. Олександр Богатирчук покінчив життя самогубством за невідомих обставин.

Наші Друзі: Новини Львова