Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 25 травня 2020 року

Література :: Біографії

Олексій Кацай

Переглядів: 5673
Додано:
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 0
Тексти Автора

Олексій Опанасович Кацай (7 червня 1954, м Норильськ, Росія) — український поет і прозаїк, пише українською та російською мовами.

 

 

 

 

 

Народився 7 червня 1954 року на Таймирі, в м. Норильськ (Росія). З 1966 року живе в Україні, в м. Кременчук. Закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут (1986). Працював радіомонтером, електриком, слюсарем КВПіА, інженером-технологом. Після 1991 року почав займатися журналістикою. Був кореспондентом, телекореспондентом, випусковим редактором, головним редактором газети, працював головним спеціалістом з інформаційно-аналітичних питань Автозаводського райвиконкому м. Кременчука. Заснував з однодумцями громадську організацію “Асоціація гуманітарно-інформаційних технологій”, беззмінним керівником якої є з 1998 року. Директор програм Асоціації розвитку місцевого самоврядування “Наш дім – Кременчук”. Активно займається іншою громадською роботою. Мешкає в м. Кременчук.

Перша публікація (поетична добірка в міській газеті “Кременчуцька Зоря”) відноситься до 1986 року, того ж року став лауреатом обласного конкурсу “Поетична весна-86”. Публікувався в місцевій та республіканській періодичній пресі, журналах “Дніпровська Хвиля” і “Танграм” (Кременчук), “Наука-Фантастика” (Київ), “Мансарда” (Санкт-Петербург). Працює в основному в жанрі фантастики та НФ-поезії.

Автор поетичних книг “Дзвони Атлантиди” (1997), “Сонетографія Планети Загиблих зорельотів” (1998) “Як Прибулько темряви боявся” (дитяча віршована казка, 1998). Підготовлені до друку фантастичні романи “Пекло” та “Тарзанаріум Архімеда”.

Наші Друзі: Новини Львова