Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 16 квітня 2021 року
Тексти > Жанри > Повість  ::  Тексти > Тематики > Гумор

ГИ-ГИ-И

Переглядів: 40539
Додано: 17.04.2004 Додав: Самійло Немирич  текстів: 93
Hi 1 Рекомендую 1 Відгуки 6
Джерело: http://www.vesna.org.ua/txt/vynnychuk/gygy.html
ГИ-ГИ-И

Було мені, либонь, зо п'ятнадцять років, а братові Максові -- шість, коли наш татуньо виграв на довічне володіння дерев'яну садибу, єдиною незручністю якої було те, що там можна було тільки лежати і знаходилася вона на глибині двох метрів під землею. А влаштував він собі ту мандрівку в ліпший світ тим робом, що упав напідпитку з кладки в струмок, в якому й жабі було по коліна. Так вдало беркицьнути з кладки, може, таткові хтось і поміг, але нам про це нічого не відомо.
Щоправда, того вечора матінка веліла нам із братиком перетягти кладочку мотузкою і ледь-ледь підпиляти поруччя. Вона не пояснила, для чого, то я й досі в здогадках. Коли ж уранці знайдено трупа, то мотузки, звісно, уже не було. Матінка одразу в плач:
-- Ой горе ж мені! Ой лишенько! На кого ж ти н .....
 

Відгуки 6

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  люкс історія, незнаєш чого сподіватися
 • 0 0
  Ого, це круто!!! Не уявляю, якби хтось наважився це екранізувати!!! Це реально просто супер!!! Український психологічний трилер!!!
 • 0 0
  Хух, ну й історія, я любитель жахів і надивився їх достобіса,але такаго від українського автора я не очікував, і хто після цьго скаже що наша література цнотлива й позбавлена "родзинки"?
 • 0 0
  це..найнеймовірніша історія, на цей час, яку я прочитав!на мене це дуже "вражзило", охопило якось спогадами,як там було у ті часі, як чухалос, жилося нашип "про"батькау у ту стару давняшню пору.дуже цікавижноприкольнакласна штукенція.ще хочу..дякую!абр-абр..
 • 0 0
  ой! фільмчик жахів із середини. Все на світі можна виправдати, залежить з якогобоку дивитись
 • 0 0
  Класика, хлопці, класика!! Вері велл.
Наші Друзі: Новини Львова