Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 20 квітня 2019 року

Iлюзiї, або пригоди Месiї мимоволi

Переглядів: 27939
Додано: 17.12.2004
Hi 0 Рекомендую 1 Відгуки 2
Сканував: Volodymyr Mykhailetsky Джерело: Журнал
Рiчард Девiс Бах
Iлюзiї, або пригоди Месiї мимоволi

Перекладено за виданням: Richard Bach. Illusions. The Adventures of a Reluctant Messiah. - Delacorte Press / Eleanor Friede. New York, 1977.
(c) 1977 Richard Bach & Leslie Parish Bach. By arrangement with Delacorte Press / Eleanor Friede Books, a division of the Bantam Doubleday Dell.
З англiйської переклав Валерiй ГРУЗИН

Шановнi українськi друзi!

Яка то була приємнiсть - дiзнатися, що "Iлюзiї" друкуватимуться на Українi, що ви матимете можливiсть зустрiтися з моїм другом - "месiєю мимоволi".
Праця письменника полягає в тому, щоб його iдеї чiтко звучали в словах i не перейматися долею книги, усвiдомлюючи, що коло захоплених цими iдеями читачiв завжди утворюється випадково.
 

Відгуки 2

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    був сильно вражений, коли прочитав. цікаві думки. книжка може допомогти людині стати впененою в собі. але крізь ту всю новизну (принаймні для мене то нове), крізь весь неймовірний оптимізм і всю силу просвічує якась.. ну не знаю, простота чи що... щось там не так, щось все занадто просто.. в мене є думка (отут з радістю приймаю зауваження), що то все від того, що автор - з Заходу. мабуть занадто добре склалось в нього життя, занадто рівно і гладко і правильно відбуваються в нього всі події в житті.. тільки тим можна пояснити таке високе і впевнене витання в хмарах.
  • 0 0
    Клас!!!!!
Наші Друзі: Новини Львова