Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 19 січня 2021 року
Тексти > Жанри > Повість

Квітослава

Переглядів: 17932
Додано: 21.10.2004 Додав: Самійло Немирич  текстів: 93
Hi 0 Рекомендую 2 Відгуки 6
Джерело: http://litclub.lviv.ua
Доброго ранку!

Очі відкриваються рівно о восьмій, хоча йти нікуди не треба, канікули. Сідає на ліжку, прислухається. Р-раз - два-а. Р-раз - два-а. Квітуню, розумничко, ти зможеш. Тяжко, але ж не смертельно, треба лиш потерпіти. Підбадьорена успіхом, підводиться, бреде коридором до ванни. Та вже за кілька кроків на очі навертаються сльози, пересохле горло, не втримавшись, жадібно втягує повітря. Чистить зуби, захлинається, плюється. Втирає щось невидиме у скроні. Сідає на кухні на білий стілець і мружиться від білого світла з вікна. Варто спробувати ще. Р-р-р-раз. Але не два. Р-р-раз! Але все-таки не два. Ну, все. Вісім кроків до дверей. Влізає в дублянку. Хлопає по кишенях - ключі, гроші є. На вулицю, через дорогу, до аптеки на розі. Пожмакані папірці у віконце, монетки в тарі .....
 

Відгуки 6

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  Отаре, вітаю Тебе! Квітослава- це насправді високий літературний клас, щось чудове!!! Я вражений! Дякую Тобі за притаманне Тобі уважне ставлення до українського слова ще за сумних часів періоду "...Il caso di stupro...", дякую Тобі за щиру любов до людини...Немає жодних сумнівів, що Квітослава-це лише початок Твого творчого шляху! Щастя і успіхів Тобі!!!
 • 0 0
  Зовсім випадково натрапила на текст (мала намір придбати книжку і таким чином внести свою лепту у те, в існовання чого не всі вірять - українське книговидання :)) Отаре, та ти ж пісатєль! Мені сподобалось, хоча раніше "Квітослави",читаючи якесь інтерв’’ю про "пародійний твір про галичан, збірку анекдотів, жартівливих історій...", подумала: "ах ти ж, змія підколодна..." :) Направду сподобалось. А от статті для "Медіакритики" задовгі...
 • 0 0
  Гуманістичний, серйозний, щирий, добрий твір. Яскрава насичена мова. Отримала справжнє естетичне задоволення. Єдине чого не зрозуміла, як прив"язується перший параграф новели до решти тексту. А так 5 балів (за старою системою)!
 • 0 0
  Мясо!!! Двічі підряд прочитав. :)) Д.Я.К.У.Ю.
 • 0 0
  Я випадково натрапив на твій твір - просто тому, що дуже знайоме прізвище, а ще більше - ім*я. Вельми цікаво, що ти змінився з відомих часів... Втім, вплив *Скрябін*а, *Cure* змішаний з якоюсь шаленою *українськістю* я відчуваю і досі. Обов*язково прочитаю інші твої твори, тим більше вони подані на сайті. Мою адресу ти бачиш. Якщо захочеш - можеш написати. З новорічними святами і ПРЕКРАСНОГО МАЙБУТНЬОГО тобі і Оксані.
 • 0 0
  Отаре, привіт. Ось випадково побачила твоє прізвище, прочитала перші рядки, обовязкаво прочитаю все. Але відразу впізнала твій стиль. Я не знала, що ти, окрім того, що журналіст, ще й письменник. Успіхів тобі!
Наші Друзі: Новини Львова