Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 20 квітня 2021 року
Тексти > Тематики > Публіцистика  ::  Тексти > Жанри > Стаття

Мовне розп'яття

Переглядів: 1728
Додано: 19.04.2014 Додав: ОнРА Матріон  текстів: 132
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 20

Якщо \"руськоязичники\" не стануть згуртовано на захист української мови як єдиної державної, вони де-факто є посібниками окупантів, російських передусім, і руйнують Україну та Росію з середини, занапащають слов’янство.
Внутрішня окупація української мови – це явище геноциду й етноциду українського в цілому. Якщо російський «язик» не створює українській мові на теренах світу умови (почуйте: у мови!) для вільного поширення, він де-факто є провідником слов’янського етноциду і працює на виродження національних змістів.
Ліпше втратити зуби в бійці за українську мову, ніж жити упослідженим російськими окупантами – вони зґвалтують усіх, бо позбавлені моралі.
Битва за українську мову є найбільшою серед воєн усіх часів, бо на прю зійшлися мова Бога і язик Диявола. Роздвоєно .....
 

Відгуки 20

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  О.Х.
  Треба мати мужність вперто драпатися на КОН букви А, щоб він не став Алеф - знаком золотого тільця. Чи Ти здатний?
 • 0 0
  О.Х.
  Про виріб - потрібний чи від лукаого: порівнювати мертве - предмет ( виріб) чи фізичну їжу - із вченням, що править мізки, тобто духовною їжею, некоректно. Тому, якщо хтось думає, що він вибирає з даного, тяжко помиляється, бо вибір до народження людини вже зробив зАкон. Ввійшовши у нього мисленево, маємо змогу втрапити на КОН букви А. Звідти вже щось можна побачити. Колесо тут не допоможе, бо воно для тих, хто послуговується предметним мисленням.
 • 0 0
  О.Х.
  Тому я зробив свій вибір: де і з ким бути, чим і гордий. Хто ж піддається гордині, не вийде з меншевартості відчуттів. Приклад: Христос мив ноги упослідженим.
 • 0 0
  О.Х.
  Про це і йдеться у статті "Мовне Розп’яття". І ще: дозволь мені, будь-ласка, як авторові першого у світі вчення знаковості, бути відвертим у оцінках тих, хто отримав наукові ступені без такого знання. Я не отримав офіційного наукового ступеня, бо він призначений для "обрізаних" від ПРАВИ. Моєство ж не продалося упослідженим Мамоною - Богинею грошей.
 • 0 0
  Дякую, що Ти допитуєшся Істини, тож досягнеш її, чого щиро бажаю. Двоє людей тільки тоді порозуміються, коли будуть спиратися на сакральну Азбуку. Іншого не дано, тому мовити про якийсь "вибір нормальних людей", ВИБАЧАЙте, НЕНОРМАЛЬНО, А ПО-ЛЮДСЬКИ - тобто, "хто на що спроможний". Ось Ти спромігся на цю розмову, і я вдячний Тобі. Тисячі, які мене знають, не мають сміливості запитувати, бо вони апріорі навчені бути меншевартісними. Їх нема чим захищати, хіба самі можуть визволитися.
 • 0 0
  О.Х.
  Відчуття приниженим має спонукати людинудо інтенсивоного пошуку стану Душі, яка виведе на інше світло, ніж те, яким послуговувалися досі. Учителів, котрі провадили до такого світла, винищили й винищують далі. Не розумію, чому ми називаємо освітою те приниження, яке нам вправляють навчальними програмами шкіл і вишів?. Радянщина - світогляд лохотрону. Жаль, але і мої близькі померли, так і не вийшовши із комуністичного "совєтськосоюзного" невігластва. Це ще довго буде тривати...
 • 0 0
  О.Х.
  Я намірено не пропоную вибору між Азбукою і Алфавітом, а відкрито кажу про загальний стан контузії свідомості тих, хто послуговується змістам Алфавіту - системи примітивізації свідомості (до того я був такий самий, але шукав вихід). Почуй: А, Бе, Ме...Ге...На такий стан працювала уся світова наука і освіта. Тому я виявився в опалі, адже слідую іншою до-РОГ-ою. Мої РІГи на ПОКОНІ України - наРІЖні камені, в інших "науковців" вони пов’язані із рогами Тільця - золотого.
 • 0 0
  О.Х.
  Почув, дякую. Не згідний щодо вибору, який "змайструють" усі однаково, маючи вісь і колесо, і не бачу, що "всі" (це спекулятивне слово) здатні на висновки і умовиводи по сут змісту нашої біологічної форми життяі. Поки що більшість хоче їхати на колесах дорогих авто, а не побачити у колесі від воза ПЛАН світу, а в ОСІ - букву І Азбуки й взятися за справжнє пізнання. Незнання сакральної Азбуки - дорога в нікуди.
 • 0 0
  Сергій Ківшенко:
  Людина, будь яка по суті є нормальна.
 • 0 0
  Сергій Ківшенко:
  бо коли якийсь науковець показує виріб і він вже готовий то інші якщо нормальні його поважають, але якщо він при цьому каже ви погані бо такого виробу не маєте, вот беріть мій виріб і будете супер. То інші при цьому відчувають себе приниженими і автоматично негативної думки про того науковця і підсвідомо вже його не люблять, а дехто щоб зрівноважити ситуацію, ярі борці за справедливість просто можуть зруйнувати виріб і сказати що то хвалькуватий виріб і він нам не потрібний.
 • 0 0
  Сергій Ківшенко:
  Дайте людям вибір і можливість зрозуміти, бо раніше так і робили (знищували книги, докази, інформацію) щоб не було вибору. А зараз люди яро відстоюють те на чому вони виросли, бо це життя, праця і тд і тп, але як кажуть істину пізнати можна тільки в обміні і розмові.люди висновки і умовиводи самі можуть зробити. Тому моя порада давати можливість знати певні факти, а інші знаючи що таке колесо і що таке вісь вже самі зроблять ходову частину і поїдуть.
 • 0 0

  Сергій Ківшенко:
  вважайте що люди готові на все, бо реально за когось ви ніколи не скажете, на що він готовий. Ділититсь знаннями завжди треба, бо коли нема знання то нема і розуміння між чим вибирати і залишається тільки те що залишається, користуватись існуючим. Дайте людям вибір і можливість зрозуміти, бо раніше так і робили (знищували книги, докази, інформацію) щоб не було вибору.
 • 0 0
  Орест Хмельовський.
  Справа полягає в "руськоязичниках" як рудименті минулого. Мова ж визначає майбутнє, але для глибшого розуміння цього потрібно вникнути в теорію знаковості. Я готовий ділитися знаннями, але чи готові Ваші мізки змінюватися, виходити з кабали-окупації язика в роті?
 • 0 0
  Орест Хмельовський.
  Бог-Слово, за яким постало все, не може підкорятися окупаційному змістові провідників Росії чи Європи, чи США, які не володіють жодним правдивими знанням, не кажучи вже про сакральне Азбучне. Тому мій висновок слідує в руслі зАкону Слова Бог - або очищення народу України від окупаційного і воскресіння правдивих душ руських, або загибель імперії зла та воскресіння народів, що окуповані нею.
 • 0 0
  Орест Хмельовський.
  Звідси моє бачення того, що язичницька суть релігії руських, яка походить від роботи язика в роті, а не від законів саморозвитку світу на основі мови сакральної Азбуки, трансформувалася у сучасне "руськоязичництво" - сурогатна суміш безвір’я та мовленевого статусу.
Сторінка:12
Наші Друзі: Новини Львова