Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: вівторок, 20 квітня 2021 року
Тексти > Жанри > Стаття  ::  Тексти > Тематики > Філософія

ФРАКТАЛЬНА УКРАЇНА І ФРАГМЕНТАЛЬНІ УКРАЇНЦІ

Переглядів: 2483
Додано: 30.10.2013 Додав: ОнРА Матріон  текстів: 132
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 1
Оскільки дискурс на тему України й українців – справа архіважлива й архіскладна для вирішення, можна зрозуміти, чому на цій толоці сотні років не припиняється масове топтання різночинців. Проблема, на мій погляд, сягає корінням в тисячоліття історії та в найпотаємніші глибини світоглядів – аж до начал творення життя, пов’язаних зі Словом Бог, Азбукою слов’ян та мовою Пращурів і Предків українського народу й дотичних до його розвитку інших народів.
У пропонованій читачам статті, спираючись на власний багаторічний досвід дослідження семіології та семіотики, керуючись постулатом про само організований рух матерії та ідеї, в контексті України як спільного Проекту Неба і землян, спробую висвітлити власні судження щодо озвученої теми, які мені вдалося укласти в систему власного світогляду. .....
 

Відгуки 1

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    Доброго времени суток, предлагаю дадатковий заработок для Вас. Сразу сообщаю! Вкладывать в программу ничего не нужно, главное иметь доступ в интернет и желание. Также можно работать на планшетах и мобильных телефонах на которых присутствует андроид. Говорю правду, доход изначально не велик, но когда Вы соберете свою собственную команду, доход увеличится в разы. Заработок зависит от вас самих и вашей команды. Затраченного времени не много, Вы сможете работать и одновременно заниматься своими делами, за Вас будет работать программа) Поверьте, Вы ничего не потеряете. Главное собрать команду, если есть желание переходите по ссылке и регистрируйтесь. https://arina95.globus-inter.com Всем спасибо за внимание, хорошего дня и ностроения.
Наші Друзі: Новини Львова