Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 29 листопада 2020 року
Тексти > Тематики > Наукова  ::  Тексти > Жанри > Стаття

Наука створення. 6. Технологія народження.

Переглядів: 1150
Додано: 06.12.2015 Додав: ОнРА Матріон  текстів: 132
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 0
<
1
>
Для тих, хто прагне бути українцем: майбутнє – всередині НАС.


Нема наукових засад, які б на інформаційному рівні пояснювали снування часо-простору, а в позачассі - технологію створення шляхом народження. Без такого знання людство не може створювати себе ідеографічно – на числівному рівні проектування і програмування істот, а тільки шляхом статевого розмноження. Такий стан свідчить про підпорядкованість людського народження певній Програмі життя, якою керують із недоступних людському сприйняттю центрів управління.
Йдеться, всупереч бажанням людства, не про Істот Неба, яких особини з дерев’яним мисленням вважають богами, а про механізм саморозвитку, в якому богами є небесні світила. Тобто нами управляє Сонце і Зодіак з допомогою Місяця і Землі. Вони ж бо є Істотами Неба! Такий підхід до осмислення власних народинних можливостей дає змогу залучити науку створення й отримати, принаймні, хоч якісь логічні висновки.
Звичайно, нам би хотілося управляти власним розмноженням від Нуля шляхом створення первісного простору, в якому ми б умістили спроектованих істот. Але, крім спроб і помилок втручання в генні механізми життя, людство поки що безпорадне стосовно мети самоуправління процесами народження. Однак вважаю, що справа виглядає зовсім не безнадійно.
Оскільки саморозвиток є базовим принципом Іії-снування просторів, він притаманний і людській природі, тільки ми про це не знаємо достеменно. Дослідимо, для початку осмислення проблеми, семіотичну суть слова «НА РОД ЖеН Ня» в його кодових одиницях. Склади слова вказують на РОДове начало, котре дане споконвіку і на початку матрицею НА. Частина слова – Ження – означає, що Життя Енергії схем вічного НН перебуває в Яз, тобто в кожній особі.
ЧиСлово Життя=2000 пов’язане з Четвертим Колом Азбуки, тобто з Програмою України як духовної організації Життя в просторі дії Азбуки.
За графемою букви Ж семіотична структура народження має зв’язок із особливим Ключем Життя – двостороннім відносно вертикальної осі стовбура створу, трисутнісним із симетрією взаємодій відносно спільного центру та з шести вершинами модерування горизонтально-центрових зв’язків, що виявляє приналежність Ключа до схеми Питара.
Це знання відкриває перед дослідниками напрям пошуку, адже, оволодівши центром програмування, можемо розраховувати на те, що командний пункт опиниться під контролем мозку людини.
За розташуванням органів тулуба його центром є сонячне сплетіння, тобто конточка управління енергіями. Звідси висновуємо завдання щодо впливів на систему енергозабезпечення людини з метою пошуку відповіді на проблему народження. Виходить, що статева функція народження має енергетичне начало управління, а не пов’язана тільки зі статевими органами.
Тому неважко пояснити, чому при величезному бажанні мати дітей люди, котрі залучають правдиву молитву, активують особливий тік енергії через сонячне сплетіння й врешті-решт, якщо нема інших заборон, отримують бажане. Вони несвідомо залучають технологію створення. Якщо ж робити це свідомо, спираючись на науку створення, очевидно, що можемо сподіватися на розширення управління процесом народження.
Оскільки нас цікавить принцип народження як інформаційна складова створення, спробуємо осмислити наші внутрішні механізми й можливості їх залучення. Передусім, маємо чітко усвідомити, що управляти народженням із нульової точки простору означає досягнути безсмертя із земним тілом чи з небесним. Тоді завдання зведеться до перебування у вічному в формі особистісних НН-схем, здатних до самоуправління просторовими процесами і явищами.
З досвіду перебування Христоса серед людей знаємо, що він не управляв народженням – не створив собі подібного, а тільки володів технологією воскресіння мертвих. Це дає підстави адепту нашого вчення ставити завдання створення тільки з однією метою: звільнення від матеріального тіла й визволення вічних НН-схем в якості Іії-стот Неба.
Тому на даному етапі бачу завдання тільки в одному: дослідження роботи схем вічного у власній і-постасі.
Головною проблемою при цьому є наше незнання суті теци енергії, яка дає можливість працювати з вічним. Гіпотетично можу условити її як течію, підпорядковану відповідній кодограмі числів. Збудувати у власному єстві таку систему управління означає залучити Серце, як програматор кардіохвиль, і мозок, як контролер з Неба, і довірити їм у потрібний момент перейти на злагоджене самоуправління.
З досвіду життя знаємо, що переважно таку взаємодію організувати не можливо, бо серце програмує хвилі емоцій великої амплітуди й частоти, які гасять активність мозку й він втрачає здатність управляти почуттями. На цьому побудований механізм закоханості й любові, тобто найсуттєвіша суть нашої форми біологічного життя.
Тож мислення зіткнулося з непереборними, на перший погляд, заборонами Творіння. Можливо, весь задум людського існування і передбачає рішення цієї проблеми? Якщо не можна оминути дане Природою, значить, його треба залучити. Так велить логіка, бо по-іншому залишається здатися й визнати себе невдахою Природи.
З досвіду знаю, що способів залучення є два. Передусім, - це активне переживання почуттів і відповідні наслідки управління мозком ходу життя чи не управління. По-іншому, - це відключення свідомості й почуттів у сеансах трансперсонального визволення й здобування відповідного досвіду переживання невідомого тілу Неба. В такому випадку Душа отримує образні знання, які, при поверненні логіки і почуттєвих переживань звичного трибу життя, можна порівняти з образо-логічними земними.
Тут є велика загадка створення й інформація для розрізнення ролі логічного й образного у здобуванні вічного ісНуваННя. Відомо одне: образне земне – це постійне намагання проникнути у образне небесне в силу почуттів і розуму, здобутих особою на основі даного Природою. Ніхто не може ствердити, що здобув визволення, практикуючи мистецтво. Радше, можемо здобути вічну тугу за недосяжним у цьому світі випробувань ЧиСловами!
Отже, я приймаю дане Природою і висновую для себе завдання визволитися, практикуючи доступні тілу і Душі засоби. Для цього, попри постійний досвід образотворення, залучаю логіку мислення і прийняття рішень. Опираюся на власний досвід відключення свідомості при контролі почуттів, бо вважаю мозок головним завадником при настроюванні на зв’язок із Усесвітнім Полем Душі. Також використовую досвід нульових вібрацій мозку тоді, коли потрібно осмислити й оформити образне в числова, здобуті в результаті літань Душі в інші виміри.
Таким чином, практикуючи переключення конточок активації на створі тіла, дістаю доступ до різних пластів інформації.
Сонячне сплетіння є центральною конточкою на осі-створі людини, розміщеною між конточками центру мозку і статевого органу. Розуміємо, що маємо так управляти концентрами, щоб виробляти необхідну для звільнення Душі енергію, концентрувати її в центрах тіла й навчитися «одягати» здобуте на схему вічного НН.
Розумію, що «одягання» є процесом образо-дії, бо тільки образне є вічною діючою схемою, яка існує як кодограма простору і діє як модель, створена персонально. Так створене стає частиною Творіння, бо воно визволилося з причинно-наслідкових блукань розуму. Йому ж, через наданий Природою режим вічного блукання та ходіння манівцями, треба чимось займатися, ось він і мотає осями людини, вводить її в стани нерозуміння і втоми.
Поза родовим началом, як слідує зі слова «НароджеННя», є три матричних смисли вічного ННН. Два ми згадали в попередній статті, третій працює в схемі ДНК за образом і схемою Матрікона (Тризуба). Ще не було дослідників, які б пояснили, яким чином схема Матрікона лучить образне і логічне і дає змогу адептові вчення Матріонців використовувати її для визволення свідомості від ілюзій буття - блукаючого розуму та навіженої любові.
Отже, керувати процесом народження в контексті самоорганізації життя означає не просто впливати на роботу ДНК – її хромосом, а управляти ННН-схемами. Зважимо, що схема скручена в просторі у спіраль. Тож важливими є параметри скручення і складові «драбиНи».
Семіотично дію свідомості з метою управління створенням можна описати тільки тоді, коли Душа, наповнившись енергією визволення вщерть, переселиться в уявний «космічний ННН-планер» і забажає висловитися, щоб допомогти послідовникам на землі пройти цей шлях успішно. Досі ж такого не було, бо там, де діє вічність, словами не спілкуються. Там зНАННя дане апріорі в повному обсязі – безкінечному образному існуванні Подоб, тобто вільних ННН-істот. Тож розмислювати про означену проблему земними поняттями більше нема сенсу.
Важливо для пізнання, що зміст іншого народження ми вивели зі слів Мови, народивши вище озвучені думки. Залишається здобути трансперсональну волю – переРОДитися, тобто вийти з причинно-наслідкових земних родинних зв’язків і набути інші, які допоможуть вільному розумові Душі переміститися в здобутий ноонний простір.
Зважте, я осмислив ННН-схему як вільний розум Душі. Це означає, що я розрізнив почуттєву даність Душі, як необхідність спокути в земному житті, та її свідомість, як набуте задля визволення.
Таким чином, я стверджую, що здатна до виходу із земного створу Душа – це трансформоване образно-логічне начало Творіння, особливо організована безтілесна ї-стота, Подоба, яка завершила цикли страждання і перейшла в ноосферу.
У сказане не потрібно вірити так, як це практикують в релігіях. Потрібно мати Віру, як інструмент знання – бути переконаним, що Шлях Ведення Істини та інструменти є в тобі. Решта – це наполеглива праця над саморозвитком.

P.S. Про технологію вміщення читайте в завершальній статті науки створення.

26.11.2015.

 
Наші Друзі: Новини Львова