Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: понеділок, 18 січня 2021 року
Тексти > Жанри > Роман

Галичина - Terra Incognita :

Між Воєн

Переглядів: 21298
Додано: 31.01.2006 Додав: ЛЕВ  текстів: 1281
Hi 0 Рекомендую 1 Відгуки 5
Сканував: М. Вус Джерело: Львів, в-во Червона Калина
Розділ І

— Пані Меценасова! Пані Меценасова! Цілую ручки! — Молода жінка з кошиком у руках наздогнала теж молоду, але по панськи одягнену, жінку, що пхала перед собою візочок з немовлям. Жінка зупинилась і, привітно усміхнувшись, спитала:
— Ви мене кликали, Стефцю?
— Вас, пані Меценасова. Маю до Вас велику просьбу, але перше дуже перепрошую Вас...
— Та чого, чого? Кажіть. Як я можу щось зробити, то чому ні?
Жінка трохи зам'ялася, а тоді почала:
— Бо то знов до пана Меценаса. А мені вже аж стидно, що через мене всі шукають дороги до нього. Ну, не всі, а ті, що не мають чим оплачувати тамтих адвокатів. Бо всі знають, що я не можу відмовити, як біда, а пан Меценас також це розуміють.
— Стефцю! Та навіть нема про що говорити. Ви йдіть просто .....
 

Відгуки 5

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  Radzu vsim prochytaty danyj tvir i z neterpinjam chekatymu na prodovzenya. Duze malo informaciji u nas pro istoriju nashogo kraju,ja sama rodom z Truskavtsja. Pereproshuju za chryft. Moze hto poradyt che jakis knygy na danu temu.
 • 0 0
  Вийшла у світ друга частина твору: "Галичина - terra incognita-2". Не менш цікавий та захоплюючий роман у новелах розповідає про долі галицької інтелігенції від 1950 року до сьогодні. Рукопис третьої частини уже викінчений.
 • 0 0
  Спасибі автору за правду про ті маловідомі широкому загалові та малоописані(а може ще ненадруковані) трагічні сторінки історії Західної України.З великим інтересом би хотілося довідатися про подальшу долю героїв твору.
 • 0 0
  Із задоволенням прочитав усі пять книг. Написано дуже правдоподібно (знаю з розповідей старших людей). Я живу в Бережанах і таке враження, ніби описані події, що відбувались саме в нашому місті (особливо у книзі "Між воєн"). Хоча, як знати, можливо Олександра Кулинич і взяла його за прототип... в любому випадку варто прочитати, бо це про нас і наше...
 • 0 0
  Вражаюча історія. У ній все таке до болю знайоме, рідне... Я сама онучка "ворогів народу" і "куркулів", не раз чула розповіді бабусі про те як їх на Сибір вивозили. А в цій історії – маленьке відображення гіркої долі Галичини. Читаєш, і проймає така злість, що хтось прийшов, зруйнував все, що тільки можна було зруйнувати, і приніс тільки порожнечу. "...то нас живими ховає якийсь Сатана — немилосердна, жорстока, страшна Зла Сила, що може зробити з людьми все, що захоче..." Ось цитата, яка відображає всю суть совіцької системи.
Наші Друзі: Новини Львова