Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 27 лютого 2021 року

Україна в огні

Переглядів: 848195
Додано: 01.02.2006 Додав: Модератор  текстів: 124
Hi 0 Рекомендую 6 Відгуки 9
Олександр Довженко

«Україна в огні»


Тут всі сліди битви сценариста з письменником. Один закликав до строгого професійного рисунка сце­нарію, другий, вражений стражданнями народу, весь час поривався до розширення теми, розмірковувань, ліричних відступів, — до авторської участі в громадді великих подій.

Нехай вибачливий читач, мій сучасник і друг, не на­рікає, коли вирощене мною невелике дерево не цілком гіллясте і струнке, коли багато гілок тільки відчуваєть­ся, не встигнувши ще вирости серед небачених пожа­рів і катастрофічного грому гармат, що стрясають сьогодні нашу землю.

В моїй свідомості все тут написане — тільки про­зора основа великої майбутньої книги боротьби мого народу за визволення з-під ярма гітлеризму.< .....
 

Відгуки 9

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  #greatfuldead #stealyourface #acid #lsdtabs #blotter #blotterart #art #psychedelic #psy #tabs #trippy #acidgallery #lsdart #lsdtrip #psychedelicart #blotters #trip #trips #acidtrip #sheets #tab #tabers #lsd25 #tripstagram #trippyart
  TX +1(209) 806-3381
  Whatsapp.+18143134198
  Wickir .georgerandy
  KIK ID : legitsup420
  basicpharma888@gmail.com
 • 0 0
  Лидирующий украинский интернет-магазин по продажам книг, мультимедиа, детских товаров, аксессуаров, а также товаров для отдыха.

  http://rdr.salesdoubler.com.ua/in/offer/269?aid=17....
 • 0 0
  Це щось надзвичайне! Сліз втримати неможливо...всім раджу прочитати! Олександр Петрович - це просто геній!
 • 2 0
  Геніальний твір Великого сина вкраїнського народу. Схиляю голову перед твоїм генієм. Дякую за правду, за щирість, за відданість рідному слову. Слава твоя не вмре, не загине. Вічний будь, Олександре Петровичу!
 • 2 0
  Надзвичайно! Читав із захопленням, на урок потрібно було підготувати переказ лише деяких епізодів, але не втримався, прочитав до кінця. Він вартий цього!
 • 0 0
  Твір-супер!Подивіться 27 сторінку! Там повторення!прошу прибрати!
 • 0 0
  Твір-супер!Подивіться 27 сторінку! Там повторення!прошу прибрати!
 • 0 0
  Дійсно, книга просто чудова, описи вражають своєю яскравістю. Слава Україні!
 • 0 0
  Твір дуже гарній, головне правдивий мальовничий. І взагалі Довженко це один із геніїв українського мистецтва, литератури зокрема.
Наші Друзі: Новини Львова