Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 27 вересня 2020 року
Тексти > Жанри > Оповідання  ::  Тексти > Жанри > Лірика  ::  Тексти > Тематики > Фантастика  ::  Тексти > Тематики > Гумор

Померти у мріях

Переглядів: 11101
Додано: 20.03.2006 Додав: Зінаїда Трава  текстів: 6
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 1
Ну, мене завжди дивують люди, які бояться закохуватись. Це ж так просто.
От, я- Зіна, здається те і роблю, що лише закохуюсь.
Останє кохання, тобто теперішнє, мене здивувало більше усіх. Блін! Повторюю я собі, ЗУПИНИСЬ!!!! Це твій друг, один з найкращих друзів, а серед хлопців - єдиний. Хоча, я уже і подумувала над тим, щоб скоротити їхнє число, надто я втомилась від подруг, яких лише потрібно оберігатии і підтримувати. Ну і що я мелю, і куди я без них? ОХ! Тільки щоб він відповів мені взаємністю!!! Будь ласка, БОЖЕ!!!
Нарешті, урок закінчився, і вийшовши на коридор, я почала шукати очима подруг, і його - своє нове „кохання на усе життя” ( Ги-Ги! Хоч би місяць протягнув).
- Ну, і де ти бродиш?- запитала мене Іра, одна із тих найкращих подруг, від яких я втомилась, хо .....
 

Відгуки 1

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    Це оповідання я НЕ дочитав. Не було сил. Рідкісне неподобство. Текст заполонений _суржиком_ : «сьогодні? — я невинно всміхнулась, щоб голосно не _заржати_. Мене сильно _смущала_ присутність Саші і .............. нам морозиво. А то ми помираємо від _жари_, а ви .............. костюм сірого кольору, і явно з _лишнєю_ вагою. ............ Я так і _непоняла_ про яку війну йдеться і до чого вони усі там? ............... — Наш світ іде у _пропасть_,теперішні люди невміють жити, то ми за » Крім того безліч орфографічних помилок: « — Нехвилюйся, він нездогадається! ............. Особливо мою увагу привернув хлопчик без ніг попояс, він виглядав старо не політах, хоча було видно, що передімною дитина років 13-ти, його тіло було вкрито гаочіркою і я мало, що розгляділа. ................. вибачте я вас невпізнала. ................... — Я тебе неочікувала ту ................ Від чогомені стало так жахливо, що я подумала, що .................... , незважаючи нінащо я пішла теж, незнаючи , що » Цього можна було би хоча б частково уникнути, якби Ви обробили текст програмою перевірки орфографії. Наприклад, Рутою. А в такому вигляді розміщувати просто непристойно.
Наші Друзі: Новини Львова