Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: неділя, 19 січня 2020 року
Тексти > Тематики > Історична

Історія України-Русі :

Передмови, Вступ, 1 і 2 періоди

Переглядів: 25983
Додано: 11.12.2005 Додав: Юлія  текстів: 1844
Hi 1 Рекомендую 0 Відгуки 1
ПЕРЕДМОВИ

Передмова до третього видання

Перше видання "Історії України-Русі" Миколи Аркаса, Адмірала Чорноморської та Азовської Фльоти, яке появилося друком в Петербурзі в 1908 році, було в дуже короткому часі повністю розпродане, так що того видання годі було де роздобути.

Друге видання появилося накладом Ольги Аркасової в Кракові в 1912 році. Це видання також дуже скоро розійшлося, вийшло воно в малій кількості і в Україну дісталося мало примірників, а ще менше за океан. До Америки і до Канади. В Канаду „Історію України-Русі" Миколи Аркаса привіз професор Петро Карманський в 1913 році. Один примірник цього видання я отримав від п. Матвія Саранчука, бувшого учителя в Канаді та державного урядовця на протязі 35 років. Переглядаючи це видання я зауважив, .....
 

Відгуки 1

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0
    Прекрасні згадки, ОСЬ ЩО ПОТРІБНО В УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛАХ ВИВЧАТИ! "За те, що я втік з УСЕВЛОНУ були розстрілені два мої рідні брати, 2 швагри та моя дружина Оксана, що ніколи не були горожанами-підданими СССР... " Компартію до суду! Має відбутися процес очищення свідомості від забуття!
Наші Друзі: Новини Львова