Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: субота, 30 травня 2020 року
Тексти > Тематики > Фантастика  ::  Тексти > Жанри > Оповідання

Homo novus

Переглядів: 7156
Додано: 28.09.2007 Додав: Didpanas  текстів: 213
Hi 0 Рекомендую 0 Відгуки 1
Сканував: Scan, OCR, SpellCheck: Хас Джерело: http://publ.lib.ru/
Василь Бережний

Homo novus
Оповідання

-----------
Василь Бережний
Космічний гольфстрім, Науково-фантастична повість та оповідання
Київ, “Радянський письменник”, 1980
Scan, OCR, SpellCheck: Хас
-----------

1
Сідаючи за кермо електромобіля, Філ мугикав якусь пісеньку і взагалі почувався, висловлюючись техні-чно, в оптимальному режимі. Сміливий, нечуваний експеримент завершився навдивовижу щасливо, науковий світ буде вражений, приголомшений, а його ж, окрім цих лаврів, чекає ще й особисте щастя… Отак трагедія може обернутися… На що вона може обернутись, Філ не уточнював. Фактом є те, що Аркадія жива й здорова і незабаром вони одружаться!
Сонце заливало світлом усе довкола — і парки обабіч дороги, і вікна, що зблискували .....
 

Відгуки 1

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
  • 0 0


    Ха... мало того, що якесь непереконливе, то ще, нмсд, якесь незакінчене :(.
         1) НЕпереконливе, бо чому власне людина "вихована-вирощена" в лабораторії якимись "інфо-вливаннями" має бути гіршою аніж звичайна (наразі не зважаймо, що "вирощування" в цьому оповіданні було зашвидким)? Припустімо, що будь-яку людину формує інфопростір. Причому інфо-ю є і поведінка оточуючих. То очевидно, що "лабораторне, тепличне виховання" при правильному доборі напр., книжок (чим не інфо?) має дати кращий результат, аніж "виховання" в звичному наркоманському(в т.ч. тютюн, спиртне і т.д.)-злочинному(починаючи від хабарів)-зневіреному світі. Звісно, в результаті, з боку "лаб-вихованця", може проявитись нешанобливе ставленя до того світу, але чия то біда? Чи його, чи того гнилуватого світу... :)?
         2) Незакінчене, бо незрозуміло чим же воно скінчилось :). От якби автор просто її вбив, то й було би по всьому :))). І всі (дійові особи) задоволені й читачу, нмсд, приємно :))). А так... дідько його зна на кого ці вітчизняні автори працюють... Американець, нмсд, не дозволив би собі отак от покинути читача напризволяще ;).
Наші Друзі: Новини Львова