Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: п'ятниця, 14 серпня 2020 року
Тексти > Тематики > Історична  ::  Тексти > Жанри > Стаття

Арійський НЕстандарт

Переглядів: 26861
Додано: 22.07.2005
Hi 1 Рекомендую 0 Відгуки 8
Сканував: - Джерело: Книга Ігора Каганця
АРІЙСЬКИЙ НЕСТАНДАРТ

ВСТУП

Взагалі-то я не дивлюсь на цю тематику серйозно. Мені здавалось, що одного клоуна – Юрія Канигіна – у цій царині цілком достатньо. Як у російській Думі вистачає одного Жириновського, так в області „аріанства” достатньо Канигіна. Адже двох Жириновських було би занадто – навіть для величезної Росії.

Та тепер я читаю „Арійський стандарт” Ігоря Каганця. Якщо таких авторів більше двох, значить, існує явище, або проблема – відразу не визначиш, що саме. А до явища необхідно придивитись, до проблеми – тим більше. Отож, я ставлю задачу свого дослідження. ЩО ВОНО ТАКЕ? Я розширив би це питання іще одним підпунктом. Особисто мене цікавить – чи автор дослідив матеріал, на основі якого побудував свою ідею, чи він відштовхнувся від готової ідеї .....
 

Відгуки 8

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  Одразу ж спадають на думку слова пісні:
  Розумно все про все завжди розкажеш,
  Брудом все обіллєш.
  А що робити вмієш - сам покажеш,
  Що на мене несеш.

  А ти живи і наживай
  Добра собі, не діставай.
  Своїм умінням дійсно щось робити
  Нас усіх налякай.
  (Фліт "Критик")

 • 0 0
  Асболютно неадекватна стаття... не гірше, звичайно, від Каганця і Канигіна, але, впевнений, що багато-чого взято "з неба"...
  Бажаючі дізнатись справжню історію (скажімо, історію Русі) отримають ПРАВДИВУ інформацію в спеціалізованих виданнях, таких, наприклад, як Український Історичний Журнал (УІЖ скорочено, є навіть веб-сайт). Ті, хто, думає, що там пишуть "нащадки" "совкового комунізму", помиляються! Не вимагаю від Вас, шановні, повної довіри. Просто зайдіть http://www.history.org.ua/journal/index.htm і прочитайте... Є багато інших різних справді наукових сайтів (чи книг, якщо є час і можливість). Думайте, що читаєте. Бажаю успіхів в пошуках ІСТИНИ
 • 0 0
  Ігор Каганець, звичайно, правильно робить, що піднімає національну свідомість українців тими своїми такими провокаційними статтями, творами, книжками про нашу давню давнину. Хоч і трохи перегинає палицю, даючи таке дивовижне і заемоційне трактування історії - але читальника це дуже захоплює, а отже він починає цікавитися, хто ж вони таки насправді, звідки походять. Починає шукати ще таких самих книжок - а де є попит, там, відомо, буде і пропозиція. От і маємо.
  Ну, а обурена відповідь Ігоря Мельника - це просто намагання публічно відреагувати на цілком нове, досі незвідане трактування історії. Потрібна була бодай якась реакція на того вискочня, що взявся ворушити історію.

  До речі, Москва завжди робила і далі робить все для того, аби ми жили тільки сьогоднішнім днем, не зазирали у своє минуле, а отже, щоб не мали майбутнього. Нав’’язує нам сьогодні свою вже... не спотворену історію, а збочену дискусію про історію.
  І мене, якщо чесно, твори Ігоря Каганця вразили до самої глибини душі! Бо що ми колись знали із шкільного підручника - ту саму спотворену совєтами нашу історію. От і тепер Кремль знову намагається нав’’язати нам "міждержавну" дискусію, щоб переглянути "нашу спільну історію". І що тут скажеш? А нічого. На таке взагалі не треба зважати - на отакі закиди ворогів. А поводитися з ними, як із скаженим собацюрою. Як, спитаєте? А ломакою його, ломакою діда вошивого!..
 • 0 0
  Автор багацько понаписував про князів та їх походження, тільки, перед тим, слід було б прочитати це http://www.paganism.ru/ozar4.htm

  Іще, була згадка про Аттілу, антів та Маджака, радив би заглянути сюди
  http://www.ukrcenter.com/library/read.asp?id=2181
 • 0 0
  "А в 951 році що народилось? Нічого не народилось – Русь сиділа під хозарами, як мишка під віником. То як же воно було? " Таке враження ,що тільки для того ,щоб втулити цю фразу і написав цей "знавець графоманства" свою статтю. Примітивно і убого.
 • 0 0
  В свій час був захоплений "Арійським стандартом" Каганця. Мені, українцю, така інформація, як елей на душу. Але згодом, трохи охоловши, зрозумів, що автор перегнув палицю. Мельник подає слушні зауваження. Гадаю, що нам зараз потрібні обидва "стандарти" і погоджуюсь з Мельником - "Ви хочете дати нації ідею? Відпрацюйте її спочатку.... Після цього покажіть свою ідею світові, дайте її нації. Нація вам буде вдячна. Але не смішіть людей."
 • 0 0
  Пан Мельник представляє собою типового бездарного "науковця", який свою продажністю російським шовіністам виправдовує і вигороджує свою совість! Це цілком типово, адже, якщо людина, навіть українець служила загарбникам віддано, то вона вимушена виправдовувати загарбника, навіть якщо він ослаб і його вже фактично немає. Адже виходить, що цей "служака" винний чи не правильно жив. Про те не забувайте, що навіть та людина, яка робить зло, заспокоює свою совість тим що це для того то... чи того то... Сам Ігор Мельник нічого не створив україномовного, що цікаво, книги пише російською (по типу яничара), але коли книга написана українською мовою, то він пише критику УКРАЇНСЬКОЮ!!! Це що для того щоб було переконливіше? Але що ж цей Мельник написав для українців, ЩО? Та нічого, він обливає їх лайном і вірить тільки самому собі і тому, що він бачив чи читав,чи тому кому служить. Цим "Арійський НЕстандарт" Мельник якби виправдовує себе за свої російськомовні книги і те, що якщо він нічого цікаво не зробив, то значить і всі нічого не зробили - а якщо зробили, то це туфта! Чи не так?
 • 0 0
  Ну що ж, зрілі думки зрілого матеріаліста. Я б сказав "совково" зрілого, для якого не існує Бога, душі. Є хліб, ковбаса масло... і ненависть до всіх інакомислячих!
Наші Друзі: Новини Львова