Київ, Львів: Берлін: Лондон: Торонто: Чикаго: Сідней: :: середа, 14 квітня 2021 року
Тексти > Тематики > Історична  ::  Тексти > Тематики > Українська Мова

Послання професора Івана Пулюя з приводу заборони ввозу з-за кордону "Святого Письма" в українському перекладі.

Переглядів: 9184
Додано: 09.02.2011 Додав: andreusDADA  текстів: 717
Hi 0 Рекомендую 2 Відгуки 5
До \"Главного Управления по делам печати\" в Петербурзі!

Переклади Святого Письма дозволені в російській імперії на більше як на 36 мовах. Вільно там навіть монголам, туркам і татарам читати і проповідати слово Боже на своїй мові, вільно й полякам і таким слов'янським народам, як серби, болгари та чехи, що, жиючи розсіяні по всій імперії, становлять тільки малесенький процент російського населення, не вільно тільки — 25 міліоновому русько-українському народові, хоч він із московським ще й одновірний!
Минуло вже 21 років з того часу, як моє прошенє, предложене 1881 року шановному \"Управлению по делам печати\", щоб дозволено на Україні український переклад \"Нового Завіта\", було признане \"не подлежащим удовлетворению\".
Не дозволивши той переклад Святого Письма, зробл .....
 

Відгуки 5

Щоб лишити відгук авторизуйтесь: Ввійти Зареєструватися
 
 
 • 0 0
  потрібно задуматись!
 • 0 0
  Доброго часу доби, пропоную дадатковий заробіток для Вас. Зразу повідомляю! Вкладати в програму нічого не потрібно, головне мати доступ в інтернет та бажання. Також можна працювати на планшетах та мобільних телефонах на яких присутній андроїд. Кажу правду, дохід спочатку не величкий, але коли Ви зберете свою власну команду, дохід збільшиться в рази. Заробіток залежить від вас самих та Вашої команди. Витраченого часу не багато, Ви зможете працювати і водночас займатися своїми справами, за Вас буде працювати програмка) Повірте, Ви нічого не втратите. Головне зібрати команду, якщо є бажання переходьте по ссилці та реєструйтеся. https://arina95.globus-inter.com Всім спасибі за увагу, хорошого дня та нострою.
 • 0 0
  До andreusDADA:
  є також проблема що даний (і деякі інші) текст не відображає кнопки "Читати". За це не переживайте над цим працюємо і це буде виправлено.
 • 0 0
  До andreusDADA:
  назву виправлено
 • 0 0
  Неправильно назвав - може хто може виправити, назва отака:

  Послання професора Івана Пулюя з приводу заборони ввозу з-за кордону "Святого Письма" в українському перекладі.
Наші Друзі: Новини Львова